Sada drevených podložiek do kuchyne

Neohodnotené

Sada 6 kusov podložiek do kuchyne z bambusového dreva je spolu s elegantným dreveným stojanom praktickým a spoľahlivým pomocníkom vo vašej kuchyni.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
Kód: 1119
13,50 € 11,25 € bez DPH
Sada drevených podložiek do kuchyne
Neohodnotené
AJ NA MIERU
AJ NA MIERU
.. indivuduálny prístup
DOVOZ
DOPRAVA ZADARMO
Osobný odber v predajni a pri nákupe nad 100 eur
TOP KVALITA
TOP KVALITA
.. to nás prezentuje

Šesťdielny set dosiek na elegantnom drevenom stojane je vyrobený z bambusového dreva, ktoré sa vyznačuje pevnou štruktúrou a trvanlivosťou.
Bambus je odolný, má antibakteriálne vlastnosti, netupí kuchynské nože a vzhľadom na to, že do plnej sily dorastie podstatne rýchlejšie ako bežne využívané druhy dreva, predstavuje pre prírodu menšiu ekologickú záťaž. Dosky sú umiestnené na stabilnom stojane s praktickou rukoväťou. Rozmery jednej dosky sú 22 x 14 x 0,8 cm. Doska nie je vhodná do umývačky riadu, odporúčame omývať ručne.

  • ROZMERY
  • Dĺžka 30cm
  • Šírka 15cm
Kategória: Dekorácie a doplnky do domácnosti
Hmotnosť: 1 kg

Podobné produkty

Dreveny kosik na pecivo - balsyn.sk
18,50 €

Tento košík je vyrobený z kvalitného dreva. Je možné ho použiť na servírovanie pečiva, ale taktiež na ukladanie najrôznejších vecí.

1116
Drevena krabicka so sklom - balsyn.sk
18,20 €

Krásna drevená krabička s bezpečným zatváraním, do ktorej si uložíte všetky svoje obľúbené čaje, ale aj šperky a korálky. Vďaka priehľadnému sklenenému veku budete mať nad...

1122
Drevena krabicka so sklom - balsyn.sk
15 €

Krásna drevená krabička s bezpečným zatváraním vám pomôže nielen štýlovo uložiť vaše obľúbené čaje, ale aj šperky, korálky a iné drobnosti.

1125
Drevený podnos - balsyn.sk
8 €

Štýlový podnos vyrobený z jedného celistvého kusu bukového dreva. Použitá impregnácia zabraňuje absorpcii vlhkosti. Ideálny na ovocie alebo hlavný chod.

1128