Hodiny na stenu

Hodiny na stenu sú viac než len nástrojom na meranie času; sú to umelecké diela, ktoré pridávajú charakter a štýl každému interiéru. V našej širokej ponuke nájdete hodiny, ktoré sa hodia do rôznych typov priestorov – od obývačiek a kuchýň až po spálne a pracovne. Rôzne veľkosti, štýly a dizajny zaručujú, že každý nájde ten pravý kúsok, ktorý bude zodpovedať jeho osobným preferenciám a doplní charakter domova. Každý model v našej kategórii hodín na stenu je navrhnutý s ohľadom na estetickú hodnotu a funkčnosť. Môžete si vybrať z hodín s moderným minimalizmom, klasickou eleganciou alebo bohatými ornamentálnymi detailmi, ktoré sa stanú hlavným dekoračným prvkom miestnosti. Materiály sú tiež rozmanité – od tradičného dreva cez moderné kovy až po inovatívne syntetické materiály, ktoré pridávajú každému kúsku unikátnu textúru a odolnosťPre tých, ktorí majú radi praktický aspekt, ponúkame hodiny s tichým mechanizmom, ktoré neprekážajú každodennému životu. Naopak, pre milovníkov retro štýlu sú tu modely, ktoré pripomínajú starožitné kúsky so zreteľným tikotom. Hodiny na stenu môžu byť zaujímavým darčekom pre vašich blízkych alebo praktickým doplnkom do vlastného domova. Nech už hľadáte čosi štýlové, extravagantné alebo diskrétne, náš sortiment hodín na stenu uspokojí rôznorodé vkusy a estetické požiadavky. S hodinami z našej ponuky môžete sledovať plynutie času v kráse a harmónii, ktorá obohatí každodenné okamihy.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom
Hodiny na stenu - balsyn.sk
76 €

Nástenné hodiny Gruben vytvoria dokonalú atmosféru vášho interiéru. Vhodné sú do obývačky, kuchyne a budú praktickým prvkom domácnosti.

1428
Hodiny na stenu - balsyn.sk
76 €

Nástenné hodiny Serik vytvoria dokonalú atmosféru vášho interiéru. Vhodné sú do obývačky, kuchyne a budú praktickým prvkom domácnosti.     

1425
Hodiny na stenu - balsyn.sk
86 €

Nástenné hodiny ktoré si zamilujete a stanú sa ozdobou interiéru vašej domácnosti.

1398
Hodiny na stenu - balsyn.sk
86 €

Nástenné hodiny Arari si zamilujete a stanú sa jedinečným dekoračným prvkom. Vhodné sú do obývačky, kuchyne a budú praktickým prvkom domácnosti.     

1422
Hodiny na stenu - balsyn.sk
86 €

Nástenné hodiny ktoré si zamilujete a stanú sa ozdobou interiéru vašej domácnosti.

1401
Hodiny na stenu - balsyn.sk
86 €

Nástenné hodiny Tacna si zamilujete a stanú sa jedinečným dekoračným prvkom. Vhodné sú do obývačky, kuchyne a budú praktickým prvkom domácnosti.

1434
Hodiny na stenu - balsyn.sk
104 €

Nástenné hodiny ktoré si zamilujete a stanú sa ozdobou interiéru vašej domácnosti. Vytvorte si útulný priestor pre harmonické bývanie.

1431
Nástenné hodiny - balsyn.sk
129 €

Nástenné hodiny Tarma vytvoria dokonalú atmosféru vášho interiéru. Vytvorte si útulný priestor pre harmonické bývanie.

1404
AJ NA MIERU
AJ NA MIERU
.. indivuduálny prístup
DOVOZ
DOPRAVA ZADARMO
Osobný odber v predajni a pri nákupe nad 100 eur
MODERNÉ
MODERNÉ
.. sledujeme trendy
TOP KVALITA
TOP KVALITA
.. to nás prezentuje