Materiál

• LAMINOVANÉ DTD Na výrobu nábytku firma Balsyn používa laminované drevotrieskové dosky,ktoré sa vyrábajú v širokej palete dekorov a štruktúr a zodpovedajú Európskym normám v emisnej triede E1. Ich povrch je ľahko umývateľný a odolný voči bežným chemikáliám,ktoré používame v domácnosti.   

Produkty na výrobu nábytku design interiéru EGGER

egger

• HRANOVANIE Na hranovanie nábytku používame ABS hrany,ktoré dávajú vášmu nábytku dizajn-životnosť a bezpečnosť. Vlastnosti ABS hrán: - majú veľkú nárazovú pevnosť,čím zaručia vášmu nábytku kvalitu a životnosť - sú hygienicky a zdravotne nezávadné - sú vodeodolné a stálofarebné 

• ZRKADLOVÉ A SKLENENÉ VÝPLNE Sklenené výplne a zrkadlá sú chránené bezpečnostnou fóliou,čím sa stávajú odolnejšími voči nárazom a aj v prípade rozbitia zabráni ich roztriešteniu. 

• NÁBYTKOVÉ KOVANIE Firma Balsyn kladie veľký dôraz aj na výber kovania na nábytok,preto používame kovanie firmy Hettich,ktorá sa už dlhú dobu úspešne venuje vývoju práve nábytkového kovania. Výrobky Hettich reprezentujú vysokú kvalitu a spoločne s nimi vám ponúkame služby rovnakej úrovne.

 www.hettich.com/sk/

Hettich

DREVENÉ STOLIČKY POZRITE SI FAREBNÉ PREVEDENIE DREVODEKORY  

DREVENÉ STOLIČKY POZRITE SI FAREBNÉ PREVEDENIE EKOKOŽA

DREVENÉ STOLIČKY POZRITE SI FAREBNÉ PREVEDENIE TEXTILNÉ LÁTKY ARTEMIS  

DREVENÉ STOLIČKY POZRITE SI FAREBNÉ PREVEDENIE TEXTILNÉ LÁTKY FASHION 

VZORKOVNÍK FAREBNÉHO PREVEDENIA NÁBYTKU VYRÁBANÉHO  Z MASÍVNEHO BOROVICOVÉHO DREVA