Dekoračné lamely na stenu

Dekoračné lamely, sú originálnou nadčasovou a zároveň veľmi praktickou dekoráciou. Môžu sa inštalovať na stenu, alebo aj na nábytok ako dekoračný prvok. Lišty sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a sú odolné proti poškodeniu. Môžu byť jedinečnou dekoráciou obývacej izby, spálne, predsiene, kancelárie, ale aj napríklad v kuchyni. Lamely z kolekcie mini 16x30 majú minimalistický štíhly dizajn. Akustické lamelové 3D panely, poskytujú skvelý vzhľad a účinne odhlučňujú miestnosť. Nástenné dekoračné lamely 30x40 sú vhodné na vytvorenie estetickej a elegantnej dekorácie stien a stropov. Dekoračné panely 2750x300 sú hlavným trendom v modernom interiérovom dizajne. Jednoduchú inštaláciu na stenu zvládne každý pomocou lepidla. Dekoračné lamely s rozmerom 275x2,2x7 cm sa používajú rôznymi spôsobmi, nielen na dekoráciu stien alebo stropov, ale stále častejšie aj na stavbu priečok. Taká konštrukcia nielen dobre vyzerá, ale predovšetkým je veľmi praktická.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom
Dekoračné lamely - balsyn.sk
6,80 €

Lamely z kolekcie mini sú originálnou, nadčasovou a zároveň veľmi praktickou dekoráciou na stenu alebo strop. Lišty ktoré ponúkame majú minimalistický, štíhly design, sú...

1365/BIE
Nástenné dekoračné lamely - balsyn.sk
9,50 €

Nástenné dekoračné lamely vytvoria v miestnosti jedinečnú dekoráciu. Je to skvelý spôsob ako dodať interiérom zaujímavý dekoratívny efekt.    

668/BIE2
Dekoračná lamela 30x60 Dub prírodný - balsyn.sk
11,50 €

Dekoračné lamely sú vhodné na vytvorenie estetickej a elegantnej dekorácie stien a stropov. S ich pomocou môžete tiež úspešne vytvoriť predeľovaciu stenu.

1960
Lamely na stenu - balsyn.sk
12,50 €

Dekoračné lamely s rozmerom 275x2,2x7 cm sa používajú rôznymi spôsobmi, nielen na dekoráciu stien alebo stropov, ale stále častejšie aj na stavbu priečok. Taká konštrukcia...

1473/BIE
3d akusticky stenovy panel 60x60 coral - balsyn.sk
27,60 €

Akustické lamelové 3D panely, poskytujú skvelý vzhľad a účinne odhlučňujú miestnosť. Jednoduchá montáž lepením priamo na podklad.

1371/BIE
Akustický 3D panel 275x30 cm - balsyn.sk
64,40 €

Akustické lamelové 3D panely, poskytujú skvelý vzhľad a účinne odhlučňujú miestnosť. Jednoduchá montáž lepením priamo na podklad.

1942/BIE
Dekoračný panel biely - balsyn.sk
64,40 €

Dekoračné panely sú hlavným trendom v modernom interiérovom dizajne. Jednoduchú inštaláciu na stenu zvládne každý pomocou lepidla.

1620/BIE
Dekoračný panel - balsyn.sk
64,40 €

Dekoračné panely sú hlavným trendom v modernom interiérovom dizajne. Jednoduchú inštaláciu na stenu zvládne každý pomocou lepidla.

1368/BIE
Nástenný dekoračný panel 2750x300 Dub prírodný - balsyn.sk
64,40 €

Dekoračné panely sú hlavným trendom v modernom interiérovom dizajne. Vďaka dubovej doske HDF s hrúbkou 4 mm a vertikálnym lamelám panely dokonale pohlcujú zvukové vlny, čím...

1987

Ako nainštalovať lamely ?
Ako vidíme, pomocou lamiel môžete jednoducho zmeniť vzhľad danej miestnosti a za prijateľnú cenu. Bez ohľadu na to, či hovoríme o obývačke, spálni, predsieni, pracovni alebo dokonca o kúpeľni či kuchyni. Naše lamely sú odolné, majú zaujímavý dizajn a keďže majú štvorstranný laminát, je možné ich namontovať na stenu alebo strop z ktorejkoľvek strany. Inštalovať ho zvládne doslova každý, stačí použiť príslušné lepidlo a riadiť sa pokynmi výrobcu. Ak máte akékoľvek otázky alebo pochybnosti, sme tu, aby sme vám pomohli.

AJ NA MIERU
AJ NA MIERU
.. indivuduálny prístup
DOVOZ
DOPRAVA ZADARMO
Osobný odber v predajni a pri nákupe nad 100 eur
MODERNÉ
MODERNÉ
.. sledujeme trendy
TOP KVALITA
TOP KVALITA
.. to nás prezentuje