Drevená šperkovnica so zrkadlom a 6 priehradkami

Neohodnotené

Drevená šperkovnica so zrkadlom, pre náušnice, náramky, prstene. ideálny darček pre každú ženu, či dievča. Môžete si do nej nechať vypáliť osobné venovanie a vytvoriť originálny darček pre svojich najbližších.

Vypáliť vlastný motív ?
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Kód: 1494
10,90 € 9,08 € bez DPH
Drevená šperkovnica so zrkadlom a 6 priehradkami
Neohodnotené
AJ NA MIERU
AJ NA MIERU
.. indivuduálny prístup
DOVOZ
DOPRAVA ZADARMO
Osobný odber v predajni a pri nákupe nad 100 eur
TOP KVALITA
TOP KVALITA
.. to nás prezentuje

Elegantná šperkovnica nesmie chýbať na kozmetickom stolíku žiadne veľké ani malé parádnice. Okrem praktickej funkcie táto šperkovnica vyzerá skvele a miestnosť prevonia drevom. V šperkovnici nájdete po otvorení viečka praktické zrkadlo a 6 priehradiek, takže svoje poklady môžete starostlivo roztriediť a uložiť. Do priehradiek sa nám pohodlne zmestili prstienky, náušnice, náramky aj retiazky. Akonáhle sme vytiahli priehradky, dal sa dovnútra uložiť aj masívny náhrdelník z kamienkov. Šperkovnica je z borovicového dreva a nie je nijako ošetrená, čo ocenia predovšetkým kreatívne ženy, pretože si vďaka tomu môžu šperkovnicu pomaľovať alebo dotvoriť metódou decoupage. Môžete si do nej nechať vypáliť osobné venovanie a vytvoriť originálny darček pre svojich najbližších.

  • Za príplatok ponúkame tiež možnosť vypáliť na krabičku vlastný motív buď text alebo obrázok /nie fotografia/
  • Rozmery 
  • Dĺžka 16 cm
  • Šírka 22 cm
  • Výška 8 cm
Kategória: Drevené šperkovnice
Hmotnosť: 0.7 kg

Podobné produkty

Drevená šperkovnica so zrkadlom - balsyn.sk
13,30 €

Drevená šperkovnica so zrkadlom, pre náušnice, náramky, prstene. ideálny darček pre každú ženu, či dievča. 

1482
Drevená šperkovnica so zrkadlom - balsyn.sk
14,90 €

Šperkovnica je ideálny darček, ktorý poteší každú ženu. 12 priehradiek a zrkadlo pre uloženie prsteňov, náramkov, náušníc. Môžete si do nej nechať vypáliť osobné venovanie a...

1485
Drevená šperkovnica so zrkadlom - balsyn.sk
11,50 €

Tento vydarený kúsok ozdobí každú spálňu a kozmetický stôl. Môžete si do nej nechať vypáliť osobné venovanie a vytvoriť originálny darček pre svojich najbližších.

1491
Drevená šperkovnica so zrkadlom - balsyn.sk
12,90 €

Šperkovnica je ideálny darček, ktorý poteší každú ženu. Môžete si do nej nechať vypáliť osobné venovanie a vytvoriť originálny darček pre svojich najbližších.

1488
Drevená šperkovnica so zrkadlom - balsyn.sk
9,30 €

Jednoduchá a decentná šperkovnica poteší každú ženu a dievča. Vo vnútri nájdete zrkadlo, vďaka ktorému pri výbere šperkov zároveň uvidíte, ako vám to pristane. Môžete si do nej...

1497