Drevená krabička so sklom 9 priehradiek

Neohodnotené

Drevená krabička s bezpečným zatváraním vám pomôže nielen štýlovo uložiť vaše obľúbené čaje, ale aj šperky, korálky a iné drobnosti.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Kód: 1125
15 € 12,50 € bez DPH
Drevená krabička so sklom 9 priehradiek
Neohodnotené
AJ NA MIERU
AJ NA MIERU
.. indivuduálny prístup
DOVOZ
DOPRAVA ZADARMO
Osobný odber v predajni a pri nákupe nad 100 eur
TOP KVALITA
TOP KVALITA
.. to nás prezentuje

Krásna drevená krabička s bezpečným zatváraním, do ktorej si uložíte všetky svoje obľúbené čaje. Môžete ich v tejto podobe veľmi elegantne a štýlovo ponúkať aj návšteve. Vnútro je rozdelené na 9 priehradiek, ktoré oddelia rôzne druhy čajov. Vďaka priehľadnému sklenenému veku budete mať nad obsahom stále prehľad. Praktickú krabičku využijete aj na šperky a najrôznejšie drobnosti, ktoré potrebujete bezpečne uložiť na jedno miesto. Vnútorné rozmery každej priehradky sú 6,5 x 6,5 cm. V prípade potreby je možné prepážku vybrať. Táto krabička nie je podľa vašich predstáv? V ponuke máme množstvo iných krabičiek, kde si vyberiete tú pravú.

  • ROZMERY 
  • Dĺžka 23 cm
  • Šírka 23 cm
  • Výška 8 cm
Kategória: Dekorácie a doplnky do domácnosti
Hmotnosť: 0.7 kg

Podobné produkty

Dreveny kosik na pecivo - balsyn.sk
18,50 €

Tento košík je vyrobený z kvalitného dreva. Je možné ho použiť na servírovanie pečiva, ale taktiež na ukladanie najrôznejších vecí.

1116
Drevena krabicka so sklom - balsyn.sk
18,20 €

Krásna drevená krabička s bezpečným zatváraním, do ktorej si uložíte všetky svoje obľúbené čaje, ale aj šperky a korálky. Vďaka priehľadnému sklenenému veku budete mať nad...

1122
Sada drevených dosiek na krájanie - balsyn.sk
13,50 €

Sada 6 kusov podložiek do kuchyne z bambusového dreva je spolu s elegantným dreveným stojanom praktickým a spoľahlivým pomocníkom vo vašej kuchyni.

1119