Drevená krabička so sklom 12 priehradiek

Neohodnotené

Krásna drevená krabička s bezpečným zatváraním, do ktorej si uložíte všetky svoje obľúbené čaje, ale aj šperky a korálky. Vďaka priehľadnému sklenenému veku budete mať nad obsahom stále prehľad.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Kód: 1122
18,20 € 15,17 € bez DPH
Drevená krabička so sklom 12 priehradiek
Neohodnotené
AJ NA MIERU
AJ NA MIERU
.. indivuduálny prístup
DOVOZ
DOPRAVA ZADARMO
Osobný odber v predajni a pri nákupe nad 100 eur
TOP KVALITA
TOP KVALITA
.. to nás prezentuje

Krásna drevená krabička s bezpečným zatváraním, do ktorej si uložíte všetky svoje obľúbené čaje. Môžete ich v tejto podobe veľmi elegantne a štýlovo ponúkať aj návšteve. Vnútro je rozdelené na 12 priehradiek, ktoré oddelia rôzne druhy čajov. Vďaka priehľadnému sklenenému veku budete mať nad obsahom stále prehľad. Praktickú krabičku využijete aj na šperky a najrôznejšie drobnosti, ktoré potrebujete bezpečne uložiť na jedno miesto. Vnútorné rozmery priehradky sú 6,5 x 6,5 cm. V prípade potreby je možné prepážku vybrať. Táto krabička nie je podľa vašich predstáv? V ponuke máme množstvo iných krabičiek, kde si vyberiete tú pravú.

  • ROZMERY
  • Dĺžka 29cm
  • Šírka 23cm
  • Výška 8cm
Kategória: Dekorácie a doplnky do domácnosti
Hmotnosť: 1 kg

Podobné produkty

Dreveny kosik na pecivo - balsyn.sk
18,50 €

Tento košík je vyrobený z kvalitného dreva. Je možné ho použiť na servírovanie pečiva, ale taktiež na ukladanie najrôznejších vecí.

1116
Sada drevených dosiek na krájanie - balsyn.sk
13,50 €

Sada 6 kusov podložiek do kuchyne z bambusového dreva je spolu s elegantným dreveným stojanom praktickým a spoľahlivým pomocníkom vo vašej kuchyni.

1119